Web Analytics

Babičko, neseď v koutě! Co takhle zkusit kurz pro seniory v Pevnosti poznání?

Projekt Blízká setkání třetího věku je ideální příležitostí pro všechny lidi zralého věku, kteří se ani ve stáří nechtějí vzdát činorodosti a aktivní účasti ve společenském životě. Pod vedením zkušených lektorů se učí trénovat paměť, cvičit, žonglovat, ale také zdravě jíst a celkově myslet pozitivně. Na věku skutečně nezáleží a v Pevnosti poznání se tímto heslem řídíme každým dnem. 

Registrace je možná zde.

TIP na dárek – nabízíme také možnost zakoupení dárkového poukazu. A to v otevírací době Pevnosti poznání nebo můžeme také zaslat poštou. Pokud máte zájem o zaslání, napište na email: martina.vyslouzilova@upol.cz

12 týdnů setkávání v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Jednotlivé lekce budou probíhat pravidelně od 18. února do 13. května 2019, každé pondělí vždy 3 hodiny, a to ve třech paralelních skupinách po 20-25 účastnících. lektoři vás zábavnou a kreativní formou provedou třemi tematickými oblastmi:

  • Fyziologie aneb jak (ne)funguje naše tělo
  • Trénování paměti a mozkový jogging
  • Pohyb pro zdraví

Logickým propojením těchto oblastí prezentovaných interaktivní zábavnou a všem srozumitelnou formou, vzniká unikátní vzdělávací celek, který vás nejen pobaví ale v mnohém i překvapí. A nejen to! Navíc vám ukáže přirozenou cestu, jak zpomalit, či dokonce zastavit nástup neduhů, které sebou věk přináší.