Web Analytics

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /web/htdocs4/pevnostpoznanicz/home/www/wp-content/themes/pevnost/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Příměstský tábor

STRÁŽCI POZNÁNÍ

Živá voda - Oheň, voda, země, vzduch – přírodní živly, které nás neustále obklopují a ovlivňují naše každodenní životy. Společně nahlédneme pod pokličku těchto přírodních sil a rozlouskneme jejich zákonitosti, tajemství. Rozhodně na vás čekají nejrůznější zábavné experimenty i zajímavé hry.

Světlo a tma - Během fyzikálního dne se stanete malými astronauty a astronomy. A jak už to tak při výcviku bývá, bude zapotřebí otestovat fyzikou i psychickou kondici našich malých astronautů.

Rozum v hrsti - Celý svět je jeden velký HlavoLam! My však zjistíme, že si nad ním nejen hlavu nezlomíme, ale naopak tělo i mysl pobavíme!

Věda v Pevnosti - Armáda to není jenom válčení, což platí dnes stejně jako v historii. To, jak jste se do armády dostali, co jste v ní dělali, co jste jedli a nosili, to vše se neskutečně změnilo! Na chvíli se stanete vojáky a prožijete někdy klidný a někdy velice náročný životní příběh, který zažívali členové olomoucké posádky v době Marie Terezie.

A co navíc? Kromě nových kamarádů se poznáte i se skutečnými superhrdiny! Neohrožení Strážci poznání vás budou provázet každý den. Pomůžete jim odhalit pravdu ve světě vědy?

Termín: 3. 2. – 7. 2. 2020

Cena: 2390 Kč

Počet dětí ve skupině: 29

Kontaktní osoba: Jitka Doležalová

E: jitka.dolezalova@upol.cz

T: 774986343

Pokud máte zájem, pak stačí jen:

  1. zvolte “chci registrovat dítě”
  2. vyplňte požadované informace
  3. vyčkejte na emailové potvrzení (v závislosti na kapacitě),
  4. postupujte dle pokynů v emailu

POZOR: Přihláška nabývá platnosti v okamžiku připsání platby na účet!

POZOR: Registrovat lze pouze po jednom dítěti – v případě, že chcete registrovat 2 děti, je potřeba udělat 2 samostatné registrace!


Platba:

  • kartou přes zabezpečenou platební bránu
  • osobně v Pevnosti poznání
  • převodem na bankovní účet: číslo účtu: 19-1096330227/0100, variabilní symbol: 993100471, specifický symbol: rodné číslo dítěte (bez lomítka), text pro příjemce: jméno dítěte + název kroužku

Dokumenty ke stažení:

Potřebujete více informací? Rádi vám je poskytneme! Napište si o ně na adresu jitka.dolezalova@upol.cz