Web Analytics

Planetárium bude mimo provoz 11. 2. až 28. 2. 2019 a celá Pevnost poznání bude 25. až 28. 2. 2019 zavřena z důvodu natáčení pořadu ČT.

Sledujte aktuální změny v otevírací době Pevnosti poznání

Milí návštěvníci, následující dny nás čekají nevyhnutelné změny v otevírací době. Omlouváme se vám za komplikace a věříme, že nás pochopíte a rádi se k nám zase vrátíte.

Dobrá zpráva pro všechny, kteří se k nám chtějí vydat během jarních prázdnin. Výjimečně jsme se totiž rozhodli otevřít také v pondělí 11.3. (9.00 – 17.00), tak neváhejte a přijďte k nám. Celý tento týden navíc máme dárek pro všechny nadšené chemiky a výtvarníky. Od 11 do 16 hodin budou každý den v rámci běžného vstupného do muzea otevřeny tvůrčí dílny a chemická laboratoř. 

Špatná zpráva pro milovníky vesmírných dálek. Od 11.2. do 28.2. máme mimo provoz planetárium. Potřebuje totiž nutnou údržbu.

Druhá špatná zpráva je, že od 25.2. do 28.2. bude uzavřena celá Pevnost. Naopak skvělá zpráva je, že u nás bude natáčet Česká televize zajímavý pořad pro děti a vy se na něj pak můžete podívat a pobavit se 🙂 

Děkujeme za pochopení a přejeme vám dny plné pohody! 

Váš tým Pevnosti poznání