Web Analytics

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /web/htdocs4/pevnostpoznanicz/home/www/wp-content/themes/pevnost/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Kapacita Dětské univerzity je naplněna. Startujeme 13. února!

Máte doma zvídavé dítě? Touží po znalostech a nemůže se dočkat, až si na stěnu svého pokoje pověsí vysokoškolský diplom? Hltá všechny informace a nedá vám pokoj, dokud se nedozví odpovědi na všechny záludné otázky? Pak je ten nejvyšší čas přihlásit jej na Dětskou univerzitu!

Dětem (8-12 let) přinášíme jedinečnou možnost vyzkoušet si s předstihem studium na vysoké škole. Díky přednáškám odborníků z jednotlivých fakult Univerzity Palackého v Olomouci získají rozhled v pestrých vědních oborech. A odměnou jim budou nejenom nabyté vědomosti, ale i krásný diplom o absolvování. Začínáme 13.2. 2019 imatrikulací, setkáváme se každou středu  v 15.00 a končíme v 16.30. Aktivita je zdarma, tak neváhejte a dopřejte svému dítěti neopakovatelnou radost z poznání.