Web Analytics
Vážení návštěvníci, v pátek 4. 7. máme otevřeno až odpoledne od 13.00 do 17.00 hod. Více informací v aktualitě níže.

Tančíte rádi? A ve skvělé společnosti? Pak nesmíte chybět na plese Přírody!

  • Úvod
  • Aktuality
  • Tančíte rádi? A ve skvělé společnosti? Pak nesmíte chybět na plese Přírody!
Pokud rádi tančíte ve vybrané společnosti a váháte, kam na ples, věřte, že ples Přírodovědecké fakulty UP je tou nejlepší volbou! Lístky koupíte také v pokladně Pevnosti poznání. Budeme prodávat i v den plesu, 16. února. Tak neváhejte a pozvěte svou partnerku nebo partnera na společenskou událost letošního roku!

Ples se koná se v sobotu 16.února od 19 hodinClarion Congress Hotel Olomouc. Slavnostním večerem vás provede moderátor Jan Smetana, sportovní komentátor a reportér České televize. O hudební doprovod se postarají kapely Jamr’s a tradičně kapela ExStres. Účastníky této společenské události čeká bohatá tombola.

 

Slosovatelné vstupenky je možné zakoupit v hlavní budově fakulty na oddělení vnějších a vnitřních vztahů, v pokladně Pevnosti poznání a v centru UPoint na Horním náměstí. Podrobné prodejní časy najdete zde. Ceny lístků na stání jsou nabízeny za 250 Kč, místa k sezení za 370 korun, studentům a dalším skupinám za zvýhodněnou cenu 350.
 
Žádosti o rezervaci vstupenek je možné zasílat na e-mail: magdalena.ondrusakova@upol.cz. Podrobnější informace najdete na www.plesprf.upol.cz.