Web Analytics

Pro firmy

ENERGIE PARTNERSTVÍ


Staňte se naším partnerem a společně s námi ukažte světu, co všechno umíte! Do Pevnosti poznání přijde ročně sto tisíc návštěvníků, kteří se o vás mohou díky nám dozvědět.

Společná tematická akce


Chcete svou firmu představit netradičně? Propojit tematicky svoji činnost s naším interaktivním programem a expozicemi? Moc rádi se s vámi potkáme a společně vymyslíme zajímavou popularizační akci pro širokou veřejnost.

Jak taková spolupráce vypadá? Podívejte se na naši výstavu Krása létání s firmou Honeywell (videospot).

Teambuilding


Pro vaše zaměstnance i jejich rodiny připravíme zábavnou interaktivní hru propojující různá vědecká témata napříč expozicemi. Vyzvedněte si na pokladně hrací kartu, splňte úkoly a získejte odměnu

Firemní exponáty na klíč


Pokud se vaše firma zabývá vývojem či výrobou produktů, které byste rádi prezentovali v kontextu vědeckého poznání přímo v našem muzeu, nabízíme vám spolupráci na vývoji a výrobě nového exponátu. Dodejte unikátní komponenty a my z nich vytvoříme jedinečný interaktivní exponát nebo přijděte s myšlenkou zajímavé prezentace a my ji dovedeme k finální dokonalosti.

Firma Hella Mohelnice poskytla světlomety, které jsme zakomponovali do exponátu demonstrujícího různé techniky vyvazování světelného paprsku optickým prostředím.

Firma Edwards Lutín dlouhodobě zapůjčila vakuovou vývěvu. Díky ní realizujeme spoustu zajímavých experimentů s vakuem, jak přímo v Pevnosti poznání, tak zejména v rámci našich výjezdních workshopů a science show.

Firma  LeoPharma finančně přispěla na výrobu exponátu lidské kůže, který vznikl ve spolupráci s lékařem Vojenské nemocnice Olomouc. Díky exponátu dokážeme návštěvníkům přiblížit fyziologii lidské kůže a popsat nejčastější onemocnění.

Výjezdní workshopy a science show


Objevte tajuplný svět vědy společně s erudovanými lektory, kteří jsou zároveň studenty Univerzity Palackého. Workshopy probíhají formou stolečkových aktivit, které si každý návštěvník vyzkouší na vlastní kůži. Po dobu trvání workshopu je lektor připraven návštěvníkům představit veškeré aktivity, pomoci jim s jejich realizací a objasnit jejich vědeckou podstatu.

Neváhejte a zhlédněte naši science show plnou efektních pokusů. Představíme vám několik základních plynů a ukážeme vám jejich zajímavé vlastnosti. Vyzkoušejte si, zda vydržíte dotyk kapalnho dusíku o teplotě -196 stupňů Celsia nebo si nechejte zapálit plyn přímo na ruce. Jste na to dostatečně odvážní? Tak si tuto show nenechejte rozhodně ujít.

Pronájmy prostor


3 sály unikátní dřevostavby z 19. století nabízí kapacitu až 250 míst i technický park s moderní projekční a ozvučovací technikou. Centrum je tak ideálním dějištěm pro konání konferencí, přednášek, workshopů nebo návštěv významných hostů.