Web Analytics

Doučování online! Matematika a fyzika. Registrace spuštěna na našem webu

Milé děti školou povinné ( 2. stupeň ZŠ). Nevíte si rady s matematikou nebo fyzikou? Nezoufejte! Spustili jsme online doučování! Budete v péči našich skvělých a zkušených lektorek Jitky a Aničky. 

Přihlásit se můžete přes online formulář na vybrané téma. Po registraci vás budeme kontaktovat s podrobnostmi o vyučování a odkazem na virtuální místnost. Maximální kapacita každé lekce je 5 žáků, aby se vám učitel mohl plně věnovat. Délka lekce je 50 minut. 

„Běžná výuka teď dostává u většiny žáků docela na frak, proto jsme se v Pevnosti poznání rozhodli podpořit stávající výuku online doučováním. Žáci tak dostanou další prostor pro dotazy a procvičování tématu. “ (Anna Krčmářová, lektorka Pevnosti poznání)

Každou lekci vám chceme ušít na míru, takže při rezervování svého místa neváhejte napsat konkrétní příklady či část učiva, se kterým si nevíte rady nebo jen potřebuje více procvičit!

„Aktuálně nabízená témata na doučování z matematiky jsou součástí přijímacích zkoušek na střední školu pro žáky 9. tříd. Procvičíme typové úlohy, které mohou žáky u přijímacích zkoušek potkat.“ (Jitka Doležalová, lektorka Pevnosti poznání)

Máte zájem o téma, které není v naší nabídce?

Napište si o něj na matematika@pevnostpoznani.cz nebo fyzika@pevnostpoznani.cz.

V případě zájmu můžeme okruh témat rozšířit i na střední školu.