Web Analytics

Nové objevy čekají všude! Vydejte se na Expedici Neuron

Nové objevy čekají všude, zejména na cestách. Právě proto vznikla Expedice Neuron, projekt, který hledá vedoucí vědeckých výprav. Hlavní výhrou je finanční prémie až 1 000 000 korun na realizaci expedice, která posune hranice našeho poznání. Pomozte nám dokázat, že cestování není věda. Anebo je? 🙂 

Věda bez hranic a…
Expedice Neuron
je příležitostí pro odvážné vědce, kteří ke svému výzkumu potřebují data z terénu. Šanci na úspěch mají smělé projekty s jasným vědeckým cílem a přínosem, přičemž se ale neklade žádné omezení na obor, jehož se expedice týká.
…věda jako dobrodružství!
Špičkoví vědci rozhodně nemusí nosit bílé pláště a sedět v laboratořích. Nadační fond Neuron vědu vnímá jako objevování nepoznaného, a tak ji také chce představovat veřejnosti. Věnuje tak pozornost přípravám expedice i její samotné realizaci, od publikování rozhovorů, reportáží nebo videí.

Podpora až 1 milion korun
Mecenáš Václav Dejčmar věnuje částku 1 000 000 Kč, kterou porota na základě kvality přihlášek rozdělí mezi nejlepší žadatele. Šanci na úspěch mají jak méně nákladné projekty, tak výpravy, které jsou finančně náročné. Na svou vědeckou cestu tak můžete získat od desetitisíců až po jeden milion korun. Pokud bude třeba, Neuron vaši expedici podpoří v plné výši – od letenek až po zpracování výsledků.

Vše, co potřebujete vědět o EXPEDICI NEURON