Web Analytics

O víkendu nás najdete v malebné růžové zahradě na Garden Food Festivalu

Milí návštěvníci, pokud máte rádi dobré jídlo a pití a naše superchemiky, stavte se za námi na  Garden Food Festival v Olomouci. Ten se koná již tento víkend (28. a 29. září) v rozáriu, kousek od Pevnosti poznání. Kromě nás potkáte také špičkové kuchaře a Zdeňka Pohlreicha. Těšíme se na vás!

Naši skvělí animátoři vám předvedou, jak se vyrábí zmrzlina z dusíku, kterou pak samozřejmě také ochutnáte. Těšit se můžete také na ducha z baňky a další barevné pokusy. A pokud si koupíte lístek na festival, máte pak u nás celý víkend slevu 20 procent na vstupném do všech expozic interaktivního centra.

V růžové zahradě bude také univerzitní iniciativa Zaparkuj, která nabídne netradiční odpočinkovou zónu s příjemným posezením a půjčovnu dek. „Na stánku Zaparkuj bude tradičně k dispozici možnost zapůjčit si deskové hry a sportovní vybavení nebo si odnést na památku upomínkové předměty z produkce nejstarší moravské univerzity. Program zóny doplní živá i reprodukovaná hudba nebo soutěže pro děti,“ řekl Ondřej Martínek, koordinátor projektu Zaparkuj.