Web Analytics

Pojďte s námi na punč, výtěžek z prodeje pošleme sluchově postiženým

Spojili jsme síly s univerzitním obchodem  UPoint a přidali se tak k prodejním týmům ve stánku Dobrého místa pro život na Horním náměstí. Neváhejte za námi dorazit ve čtvrtek 3. 12. od 10 do 16 hodin. Tím, že si dáte výtečný vánoční punč, podpoříte navíc věc, která za to skutečně stojí. Výtěžek z prodeje totiž věnujeme Mateřské škole pro sluchově postižené v Olomouci.

Radost sluchově postiženým
Punčem a podporou půvabné školy to ale nekončí. Hesla škola hrou se budeme držet i uprostřed rozjeté  punčové sezóny. Ve spolupráci s UPointem jsme tak pro vás nachystali hned několik zážitků. Budete mít jedinečnou možnost naučit se klíčovým základům znakové řeči a hned ve dvou časech – poprvé v 11.30 a podruhé ve 14.30 – se o pozornost přihlásí i vánoční koledy přímo v podání dětí z mateřské školy pro sluchově postižené.

Už jste někdy hráli na laserovou harfu?
Jak už je naším zvykem, zaručujeme zábavu v kombinaci s poznáním, navíc pro celou rodinu. Tak například – bavit i trénovat vlastní imaginaci můžete u logické hry Mimozemšťani. Skládá se z 12 nepravidelných tvarů, které vypadají jako vesmírné příšerky. Stranou nezůstanou ani experimenty z kuchyně. Vyzkoušíte si, jaké to je rozmáčknout vejce v dlani anebo pít dvěma brčky.  Názorně vám také předvedeme, co přesně se stane, jakmile alobal nebo vajíčko vložíte do mikrovlnky. A pokud vám nebudou vyhovovat hravé kosmické potvory ani vtipné pokusy, máme tu pro vás přístroj, který je v Pevnosti poznání zlatým hřebem celé fyzikální expozice Světlo a tma. Říká se mu laserová harfa a poskytne vám odpověď na otázku, zda je vůbec možné zahrát nějakou píseň za pomoci světla.

 

UPoint_punc_ms-sluchove-postizeni_web