Web Analytics

Připravujeme pro vás báječné kroužky poznání. Vaše děti je budou milovat!

Není kroužek jako kroužek. Máte doma zvídavé děti, které baví příroda, historie, chemické pokusy, hlavolamy, kvízy, deskové hry nebo výtvarné aktivity? Již brzy je můžete přihlásit do našich zájmových kroužků. A také na Dětskou univerzitu. 

I když je čas prázdnin, víme, že některé věci nepočkají. Třeba plány na to, jak dobře děti zabavit i v době, kdy nám skončí dovolená. Už teď pro vás připravujeme báječné zájmové kroužky, které budou vaše děti milovat! Napovíme, že kromě běžné nabídky máme pro vás i dvě novinky. A to Hravé dějiny a workshopy zaměřené na Legorobotiku.

Kroužek Tajemství přírody je založený na pozorování a zkoumání nejrůznějších přírodních jevů, nerostů, rostlin a živočichů. Děti se mohou těšit také na řadu zajímavých pokusů v biologicko-chemické laboratoři.

Kroužek mladých chemiků nazvaný Laboratoř poznání je zase pro všechny děti, které baví jednoduché experimenty a zajímají se o vysvětlení principů chemických jevů. Chybět nebude vyrábění slizu, pěstování krystalů nebo tvorba šumivých bomb.

Jakkoli může název kroužku Klub nadaných dětí znít elitářsky, není se čeho obávat. Je vaše dítě hloubavé? Školní aktivity nestíhají uspokojovat jeho zvídavost? Pak jste tu správně. Děti si ověří funkčnost jednoduchých fyzikálních strojů, podívají se až za hranice planety Země a pomocí základních poznatků kombinatoriky zjistí, z kolika možností si v dané situaci můžou vybírat. Vyzkouší si i něco vytvořit a zahrají hry na rozvoj slovní zásoby a logického myšlení.

Že vaše ratolest přírodní vědy právě nemusí? Nezoufejte, Pevnost nabízí i řadu pravidelných odpoledních aktivit, které rozvíjí umělecký talent. Vybírat můžete například z Vědecké výtvarky, kde potrénuje manuální zručnost.

A pokud jste si stále nevybrali, zkuste Dětskou univerzitu. Je zdarma a děti ve věku od 8 do 12 let nahlédnou pod pokličku nejrůznějších vědních oborů. Odměnou jim budou nejen nabyté vědomosti, ale také diplom o absolvování.

Vše v duchu hesla Marie Curie Sklodowské: “Ničeho na světě se není třeba bát, je jen třeba všemu porozumět.”

Kroužky budou vždy od 15:30 do 17:00 (90 minut).

Děti se setkají celkem 12krát za semestr.

V zimním semestru: 16. 9. – 6. 12. 2019

V letním semestru: 10. 2. – 8. 5. 2019

 

Více informací zde