Web Analytics

Přijede rozhlasové strašidlo Ušoun. Stavte se za ním!

Přijďte si s dětmi zatančit, zazpívat a něco nového dozvědět v rámci Mezinárodního festivalu Prix Bohemia Radio. Program je nejen pro školní kolektivy, ale pro všechny, které zajímá  zákulisí rozhlasové tvorby. 

Představení Ušounova pohádková školka se uskuteční ve středu 21. března 2018 od 10.00 v Laudonově sále. Divadelní představení, určené především žákům prvního stupně ZŠ, vás zavede do zákulisí rozhlasové stanice a vtipnou formou přiblíží, kdo a co je třeba k tomu, aby mohla stanice vysílat. Od 14 hodin se pak koná představení o tom Jak se (NE)dělá rádio. Během zábavného programu se děti setkají s moderátorkou a zpěvačkou Janou Rychterovou a rozhlasovým strašidlem Ušounem Rušounem.

Kromě představení můžete navštívit také interaktivní expozici Pevnosti poznání s názvem Živá voda – fascinující vodní svět. Expozice bude přístupná od 9.00 do 16.00 hodin. Program pro děti je součástí Dne s Rádiem Junior, který proběhne v rámci mezinárodního festivalu rozhlasové tvorby Prix Bohemia Rádio.