Web Analytics

Vezmeme vás úžasnou na cestu ke hvězdám

Zveme všechny milovníky vesmírných dálek na tematický program Dny kosmonautiky a astronomie v expozici Rozum v hrsti. Těšit se můžete na nový exponát LEGO robotiky, živě komentované prohlídky v planetáriu i aktuality ze světa výzkumu vesmíru.

Vstupte do jiné dimenze

Ponoříte se do hlubin vesmírného oceánu. Pocítíte sílu Velkého třesku. Jako legendární Neil Armstrong se projdete po povrchu Měsíce. Proletíte kolem planet sluneční soustavy. A stanete v těsné blízkosti samotného Slunce. Naše digitální planetárium jednoduše slouží jako přenašeč do jiných světů. V prostoru planetária můžete absolvovat tři různé aktivity. Projděte hvězdnou bránou a navštivte filmovou projekci, animační program nebo statickou expozici astronomie a kosmonautiky.

Expozice připravená ve spolupráci s Planetáriem Brno.

Vstupenku si můžete zakoupit na pokladně a přímo tam si také zarezervovat místo na vybranou filmovou projekci nebo vybraný animační program v daný čas. Omlouváme se, ale z provozních důvodů nelze provést telefonickou či e-mailovou rezervaci předem.

Obohaťte své vědomosti o vesmírných dálkách. Poznejte, jaké vzdálenosti oddělují jednotlivé planety a díky poutavé časové ose zjistěte, jak probíhal výzkum sluneční soustavy. Společně nahlédneme také do blízké budoucnosti vesmíru.