Web Analytics

Kočička Ola se vrací. A s ní i dobrodružná hra pro celou rodinu!

S kočičkou Olou po Olomouci. Tak se jmenuje nová poznávací hra pro všechny malé detektivy. Stačí, když si v Pevnosti poznání vyzvednete mapu, jež vás zavede rovnou na deset stanovišť, na nichž se Ola ukrývá. Hra potrvá až do konce září a startuje právě dnes!

Co přesně vaše děti čeká?
Na deseti stanovištích vždy najdete postavu kočičky se zajímavostmi o daném místě. Malé děti bude bavit hledat Olu, větší děti už si určitě zapamatují i různé zajímavosti o Olomouci. Cílem všech detektivů bude do získané mapy v jakémkoliv časovém období překreslit všech deset symbolů kočiček. Za splnění tohoto úkolu si pak mohou v Informačním centru v podloubí radnice vyzvednout pěknou odměnu!

Pro jak staré děti je hra určená?
Informace na jednotlivých stanovištích jsou vždy podané zajímavou a zábavnou formou – soutěž tak určitě zvládnou i třeba čtyřleté děti. Navíc si pátrání po kočičce Ole mohou užít i zahraniční návštěvníci města – mapa totiž vychází v česko-anglické verzi. Mimochodem, trasa skrze všechna zvolená stanoviště má 3,5 kilometru.

Kde přesně mapu najdeme?
Mapu deseti stanovišť si můžete vyzvednout  právě u nás na pokladně v Pevnosti poznání, dále i v olomouckém Informačním centru na Horním náměstí, v Rozáriu, Arcibiskupském  paláci, Arcidiecézním  muzeu či Vlastivědném muzeu. Na těchto místech zároveň najdete i stanoviště  kočičky.

Je hra časově omezená?
Do hry se můžete zapojit od čtvrtka 4. srpna kdykoli mimo pondělí, až do konce září. Postavičky kočičky Oly na vás budou na stanovištích čekat vždy od 10 do 17 hodin.

Těšíme se na vás. A Ola jakbysmet!