Web Analytics

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /web/htdocs4/pevnostpoznanicz/home/www/wp-content/themes/pevnost/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Vítání ptačího zpěvu pro nevidomé a slabozraké s ornitologem Evženem Tošenovským

Ve spolupráci s ornitology pořádáme 8. května vycházku Bezručovými sady nedaleko Pevnosti poznání. Výpravu povede zoolog Evžen Tošenovský z přírodovědecké fakulty, se kterým budete poznávat ptačí hlasy a dozvíte se nejrůznější zajímavosti z ptačí říše. 

Speciální „vítání“ je tentokrát hlavně pro účastníky se zrakovým postižením. Ten, kdo má zájem, ať se přihlásí emailem na tosenovsky@birdlife.cz. Místo a čas srazu bude účastníkům upřesněno po přihlášení. Pokud vás zajímá, jak se ptáci na jaře probouzejí a jaké aktivity je v těchto dnech možné zažít, mrkněte také na web Česká společnost ornitologická.

Při této příležitosti jsme zahájili spolupráci s organizací TyfloCentrum Olomouc. Tato nezisková organizace pomáhá nevidomým a slabozrakým se začleňováním do společnosti. Od roku 2000 nabízí sociální a doplňkové služby občanům se zrakovým postižením na území Olomouckého kraje. Vedle Olomouce působí také na regionálních pracovištích v Přerově, Prostějově a v Šumperku.