Web Analytics

Zveme vás na skvělý předvánoční Dizajntrh

Více než 60 českých i slovenských tvůrců a designérů. Dvoudenní společenská událost se stylovým občerstvením a workshopy. To všechno je prodejní přehlídka Dizajntrh, která se v Pevnosti poznání uskuteční v pátek 18. a sobotu 19. listopadu. Přijďte si pro opravdové vánoční dárky! Těšíme se na vás! 

 

Bezbariérově! A pro děti!
Celá akce je bezbariérová a bez obav tak mohou dorazit vozíčkáři nebo rodiče s kočárky. Pro nejmenší návštěvníky bude navíc k dispozici i dětský koutek. Hračky dodají prodejci z Dizajntrhu.

Vstupné a otevírací doba
Dizajntrh v Pevnosti pro vás bude po oba dny vždy od 10:00 do 19:00. Vstupné činí 20 Kč, pro děti do 15 let zdarma. Pokud budete mít jakožto návštěvníci Dizajntrhu zájem i o vstup do interaktivních expozic Pevnosti, čeká vás o 20 Kč levnější vstupné (dospělí tedy za 75 Kč, děti od 4 do 15 let pak za 50 Kč). Pakliže byste měli zájem pouze a jedině o návštěvu muzea vědy, počítejte s tradiční otevírací dobou i vstupenkami.


Skutečná designová sklizeň!
A co všechno vás na Dizajntrhu čeká a nemine? Kromě autorské módy představí designová sklizeň velký výběr módních doplňků, autorské šperky, knihy z menších českých vydavatelství, handmade výrobky a dekorace, oblíbené papírové diáře a zápisníky nebo zboží pro děti. Specialitou Dizajntrhu je velké zastoupení lokálních prodejců. Téměř dvacítka z nich má kořeny v Olomouckém kraji nebo přímo na Hané! Ve spolupráci s Pastiche Filmz navíc Dizajntrh uvede cyklus krátkých dokumentárních snímků věnovaných problematice nedostatečných pracovních podmínek v textilním průmyslu asijských zemí, otázce tzv. slow fashion a dalším aktuálním tématům, které se dotýkají masové produkce módního průmyslu.

Na workshopech si může kdokoliv vyzkoušet, jaké to je být designérem!Kdo chce letos pod stromečkem najít nebo darovat originální vánoční dárky, neměl by na Dizajntrhu chybět. Dizajntrh přináší mix mladých alternativních kolekcí za příznivé ceny i dražších výběrových značek pro náročné.

– Anna Jílková, organizátorka Dizajntrhu 


Dizajndílny jsou určeny dětem i dospělým. Přímo pod vedením designérů si mohou návštěvníci vyrobit a odnést domů například domácí kosmetiku, látkové brože nebo zabalit vánoční dárek do vlastnoručně zdobeného papíru.

– Michaela Balarinová, organizátorka Dizajntrhu WWWDIZAJNTRH.
CZ /// FACEBOOKOVÝ EVENT

dizajntrh_2016