Web Analytics

MÁME NOVOU MĚSTSKOU BADATELSKOU HRU! JE PLNÁ TAJEMSTVÍ A DŮMYSLNÝCH ÚKOLŮ

MÁTE RÁDI ŠIFRY, TAJEMSTVÍ A DOBRODRUŽSTVÍ? POKUD ANO, VYZKOUŠEJTE NAŠÍ MĚSTSKOU BADATELSKOU HRU MĚSTO POZNÁNÍ. HRA VÁS ZAVEDE NA ZAJÍMAVÁ MÍSTA V OLOMOUCI A SEZNÁMÍ VÁS TAKÉ S NĚKTERÝMI KLÍČOVÝMI UDÁLOSTMI Z ČESKÉ HISTORIE. ZAČNETE V POKLADNĚ PEVNOSTI POZNÁNÍ, KDE DOSTANETE BATŮŽEK S PRVNÍMI INDICIEMI, KTERÉ VÁS PROVEDOU CENTREM OLOMOUCE. PODÍVÁTE SE NAPŘÍKLAD DO KOSTELA, KAVÁRNY NEBO PARKU. 

Trasa je dlouhá 6km a zabere 3-4 hodiny. Je potřeba mít sebou chytrý mobilní telefon.

Termíny: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, o víkendu i ve 14.00 si rezervujte telefonicky (58 5634145) nebo osobně v naší pokladně. 

Doporučený věk: od 15 do 100 let.

Doporučený počet: od 1 do 5 osob.

Cena: 200 Kč/batoh ( + vratná záloha 300 Kč)

„Badatelé půjdou po stopách smyšleného vědce Artura, který svými vynálezy usnadnil život spoustě lidí. Protože se ale bál, že by se jeho plánky a nákresy dostaly do nesprávných rukou, ukryl je na konci života na bezpečné místo. A vymyslel sérii úkolů, bez jejichž splnění se k materiálům nikdo nedostane. V našem příběhu hraje ještě důležitou roli jeho pravnuk Erik, ale víc nechci prozrazovat, “ řekl autor hry Ondřej Biemann, který je absolventem Geoinformatiky a geografie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého a zároveň působí jako lektor a průvodce v Pevnosti poznání.